לשיחה אישית עם המגשר/ת חייגו:
050-8505009

אנו מזמינים אתכם לפתור סכסוך ומחלוקת בדרך שונה, דרך נינוחה והרמונית, שתאפשר שיתוף פעולה ושליטה על התוצאה...

גישור גירושין – אפשר גם אחרת

בעבר הלא רחוק, רובם המוחלט של סכסוכי המשפחה והליכי הגירושין היו מתקיימים בבית המשפט או בבית הדין הרבני, תהליך מייגע, לוחמני וכואב שבו כולם נחושים ו"לא לוקחים שבויים…"

היום אפשר לבצע את התהליך לגמרי אחרת – גישור!

מאז שהליך הגישור התפתח לכיוון תחום ייעודי של גישור גירושין, גילו זוגות רבים כי זוהי הדרך העדיפה, המשתלמת והיעילה ביותר להיפרד.

גירושין בדרך של גישור מקצועי משאיר את הצדדים כשותפים לדרך ולפתרון המחלוקת, מבלי להפקיד את האחריות על פירוק השותפות בידי עורכי דין והמערכת המשפטית אשר עבורם אתם עוד "תיק" בסטטיסטיקה.

המגשר אשר מלווה את התהליך לכל אורכו עד להסכם, בקיא בסוגיות המשפטיות לעומקן, נטרלי לחלוטין, ומקפיד על שמירת כבודם של שני הצדדים.

בגישור גירושין המגשר איננו שופט מי מכם צודק יותר ומי צודק פחות, אלא מכוון את הזוג אל העתיד ותכנונו במשותף, וזאת על מנת להקטין סיכויים למחלוקות עתידיות. הסכם אשר נבנה במשותף מבטיח לרוב גם את קיומו מבלי להזדקק לסמכויות שיפוטיות.

כשזוג מחליט להתגרש וכאשר יש ילדים בתמונה, חשוב מאוד לבנות את ההבנות שיובילו את הזוג להסכמות לטווח ארוך, שכן, גם כשהילדים יתבגרו הם עדיין הילדים של שני ההורים ומכאן מתחייב המשך הקשר הישיר בין ההורים. הבנות חשובות אלו הן תוצר ייחודי של הליך הגישור.

משהחל תהליך הגירושין ופירוק השותפות מגלים הזוגות כי ישנן תחנות רבות בדרך להסכם החתום, סוגיות אשר לא נתנו עליהן את הדעת. בעזרת המגשר יוכל הזוג לדון בהן בכל עת, להגיע לפתרונות ולהבנות ללא לחצים סביבתיים כגון זמני הערכאות המשפטיות או זמינות עורכי הדין.

צרו עימנו קשר על מנת להתחיל את הדרך להסכים – 0773455747

 • ניתן ליצור קשר עם מגשר זמין במספר טלפון נייד 050-8505009

  צרו קשר

  לפגישת ייעוץ חינם
  ולפרטים נוספים חייגו 050-8505009

  או השאירו פרטים ונתקשר:

  שם:

  נייד:

  מייל:

  נושא:

 • גישור בתקשורת

  No data available!

 • לכל הכתבות >>
  דילוג לתוכן