לשיחה אישית עם המגשר/ת חייגו:
050-8505009

אנו מזמינים אתכם לפתור סכסוך ומחלוקת בדרך שונה, דרך נינוחה והרמונית, שתאפשר שיתוף פעולה ושליטה על התוצאה...

גישור עסקי – למה כדאי?

עולם העסקים הינו עולם שחי בקצב שונה לגמרי מהחיים הפרטיים. הדינאמיקה והשינויים שולטים, מבנה של חברות משתנה כהרף עין, ארגונים מתקשרים בהסכמים רבים עם ארגונים אחרים, ספקים ולקוחות.

בנוסף, העולם העסקי נמצא בתחרות מתמדת שאינה סובלת עיכובים כלשהם בדרך לצמיחה. מחלוקת כלשהי, בין אם פנים ארגונית ובין אם מחוצה לו, עלולה לפגוע בהמשך תפקודו התקין של הארגון כולו ובהישגיו העסקיים. כל פתרון משפטי דורש זמן והרבה כסף ובנוסף, שום פתרון משפטי אינו מבטיח פתרון משביע רצון למי מהצדדים החלוקים.

מלבד היותו הליך מהיר וזול יחסית למול המערכת המשפטית, הליך גישור עסקי מאפשר בניית והמשך מערכת יחסים עסקית גם לאחר פתרון המחלוקת. ובנוסף ההסכם הנחתם במסגרת הגישור מקבל תוקף של פסק דין (עפ"י רצונם והסכמתם של הצדדים) באישור בית המשפט.

מכאן שיתרונותיו של הגישור העסקי ברורים:

יתרון נוסף חשוב ביותר – הליך גישור עסקי, ברבדים רחבים יותר, מונע אפשרות של גדילת מתחרים: בזמן שהארגון נמצא בעיצומו של הליך משפטי קשה, באופן טבעי הוא אינו משקיע משאבים בקיום יחסי מסחר תקינים כפי שוודאי היה נוהג אלמלא הבעיה המשפטית. פניית הארגון להליך גישור מאפשרת המשך הפעילות המסחרית השוטפת ובנוסף אף מחזקת את תדמית הארגון בכך שמראה כי הוא תומך ביחס הוגן כלפי הסובבים אותו לרבות מתחריו, ספקיו ולקוחותיו.

לפני גירושין? גישור גירושין

צרו עימנו קשר על מנת להתחיל את הדרך להסכים – 0773455747

 • ניתן ליצור קשר עם מגשר זמין במספר טלפון נייד 050-8505009

  צרו קשר

  לפגישת ייעוץ חינם
  ולפרטים נוספים חייגו 050-8505009

  או השאירו פרטים ונתקשר:

  שם:

  נייד:

  מייל:

  נושא:

 • גישור בתקשורת

  No data available!

 • לכל הכתבות >>
  דילוג לתוכן