לשיחה אישית עם המגשר/ת חייגו:
077-3455747

אנו מזמינים אתכם לפתור סכסוך ומחלוקת בדרך שונה, דרך נינוחה והרמונית, שתאפשר שיתוף פעולה ושליטה על התוצאה...

תכניות לימודים

אנו מאמינים בגישור כדרך המיטבית ליישוב סכסוכים ולפיכך פועלים להסברה בקרב האוכלוסייה הישראלית על מנת להשריש את ערכי הליך הגישור ואת השימוש בשפה הגישורית החל משכבות הגיל הצעירות ועד לאנשי מפתח במשק הישראלי".מרכז חיבורים לגישור מבצע תכניות לימודים שונות ומגוונות בין היתר ב -

חשיבות ההסברה בגישור

תחום הגישור בישראל הוא יחסית חדש ורבים אינם ממש מכירים אותו. הגישור מביא עימו משב רוח מרענן בכל תחומי ישוב הסכסוכים, תוך מתן דגש על היכולת להימנע מעימותים משפטיים ובכל זאת להגיע לפתרון יעיל ונכון לשני הצדדים. זאת מכיוון שהגישור מציע את האפשרות השפויה לשבת ולדבר ולהגיע להסכמות והבנות ברוגע ובכנות, בשונה מתחושות של כעס ונקמה.

למרבה הצער, בציבור הרחב קיימת חוסר הבנה והכרה בהליך וביתרונותיו הרבים לכן, באופן טבעי ומתבקש קם הצורך לצאת ולהפיץ את הבשורה! לא רק שאפשר לפתור סכסוכים ובעיות ללא הליך משפטי וללא והנזקים האישיים שהוא נושא עימו, אלא ניתן לפתור סכסוך בהסכמה ובנועם ואפילו בעלות נמוכה הרבה יותר מהוצאות משפטיות.

מרכז "חיבורים – הדרך להסכים", הוא מרכז ייחודי שהוקם על ידי ארבעה מגשרים שהתאגדו יחדיו על מנת להפיץ את הבשורה ולהעלות את המודעות להליך בקרב הציבור הרחב ובקרב אנשי מקצוע העוסקים בתחומים שונים.

מכיוון שהליך הגישור מהווה דרך חיים בריאה ונכונה יותר מכל אלטרנטיבה אחרת בתקשורת בינאישית, מרכז "חיבורים – הדרך להסכים" מעביר הדרכות ותוכניות לימודים בגישור לגיל הרך , לבתי ספר יסודיים ולחטיבות הביניים. פעילות פורצת דרך זו נועדה להעביר הלאה אל הילדים בגילאים שונים את הערכים של השפה הגישורית כגון – הקשבה, אמפטיה, הימנעות מאלימות, תקשורת חיובית ואפקטיבית, בניית הסכמות ועוד, הכל – על מנת ליצור עתיד טוב יותר – למען כולנו !

 • צרו קשר

  לפגישת ייעוץ חינם
  ולפרטים נוספים חייגו 077-3455747

  או השאירו פרטים ונתקשר:

  שם:

  נייד:

  מייל:

  נושא:

 • גישור בתקשורת

  No data available!

 • לכל הכתבות >>