לשיחה אישית עם המגשר/ת חייגו:
050-8505009

אנו מזמינים אתכם לפתור סכסוך ומחלוקת בדרך שונה, דרך נינוחה והרמונית, שתאפשר שיתוף פעולה ושליטה על התוצאה...

חשיבות הגישור למערכת יחסים ארוכת טווח

חשיבות הגישור בשמירה על מערכת היחסים ארוכת הטווח בין בני האדם, היא קריטית במיוחד. בעוד הליכים משפטיים המתנהלים בבתי המשפט כמעט שאינם מאפשרים קשר ישיר בין שני צדדים לאחר המשפט בגלל כעסים שהצטברו, צד אחד וודאי מרגיש מרומה או מופסד, עם תחושות אי צדק, אי שוויון ומשקעים נוספים, שיטת הגישור מספקת מענה אנושי ומתחשב בתחום זה.

הליך הגישור הוא למעשה סוג של אומנות בתקשורת בין בני אדם, בין אם מדובר בזוגיות, עסקים, שותפות, שכנות ועוד. בתהליכי גישור ניתן דגש גדול וחשוב להסתכלות קדימה לעתיד. בעוד שבבתי המשפט ניתנת חשיבות רק לנושא ההכרעה בדיון מסוים לטובת צד זה או הצד השני ותו לא, הליך הגישור נוגע בנקודות הסכסוך הרגישות והחשובות ביותר תוך שימוש נכון בכלים גישוריים ובכך מביא את הצדדים לידי פתרון משותף המגיע מצידם.

הליך גישור הוא תהליך שאין שני לו. ההסתכלות על בני אדם בתור בני אדם ולא כעוד "תיק" שיש לפתור, היא חשובה מאין כמוה.

במרכז "חיבורים – הדרך להסכים", מקדישים יחס מיוחד ללקוחות ולצרכים אנושיים בסיסיים המובילים לפתרון, פתרון אשר יאפשר כינון של מערכת יחסים הגיונית וטובה לשני הצדדים גם בעתיד ויאפשר מערכת יחסים מחודשת למרות הסכסוך. גישור הוא הליך יקר ערך, בעיקר בזכות ההליך עצמו ולא רק בזכות תוצאותיו האפקטיביות. ההליך מביא אנשים לדבר ולהקשיב. ערכים אלה חשובים מאוד ויכולים לשמש את המגושר במהלך חייו בסיטואציות שונות ומגוונות.

אם מערכת היחסים בייניכם – זוגית / עסקית / חברית חשובה לכם והייתם רוצים לשמור עליה – הדרך להסכים מתחילה כאן.

צרו עימנו קשר על מנת להתחיל את הדרך להסכים – 0773455747

 • ניתן ליצור קשר עם מגשר זמין במספר טלפון נייד 050-8505009

  צרו קשר

  לפגישת ייעוץ חינם
  ולפרטים נוספים חייגו 050-8505009

  או השאירו פרטים ונתקשר:

  שם:

  נייד:

  מייל:

  נושא:

 • גישור בתקשורת

  No data available!

 • לכל הכתבות >>
  דילוג לתוכן